Desing & build

1.Analýza

Vstupní analýza je důležitou součástí každé vznikající projektové dokumentace.  Pomáhá nám k upřesnění specifikace zadání a rozsahu projektu. Jsme připraveni vám naslouchat a konzultovat s vámi vaše potřeby. Na základě této analýzy vypracujeme nejvhodnější řešení pro vaše kino.

2.Projekt

Zajistíme specifikaci přesných technických parametrů zařízení i optimalizaci a kontrolu realizačních nákladů. Zpracujeme schémata zapojení a návrh funkčního a kompatibilního propojení všech komponentů. Dovedeme eliminovat případná rizika, která by mohla v průběhu realizace či následně při používání systémů nastat. Součástí projektové dokumentace je i výkaz výměr.

3.Realizace

Při vlastní realizaci vašeho kinosálu se můžete spolehnout na tým zkušených profesionálů, kteří vám poskytnou špičkové služby. Spolupracujeme pouze s nejkvalitnějšími dodavateli a značkami (Christie, Barco, NEC, Sony, Doremi, Dolby, …) pro které jsme certifikovaným partnerem.

4.Zkušební provoz

V rámci zkušebního provozu vám pomůžeme připravit vaše kino na hladký a bezproblémový provoz. Naši technici jsou tu pro vás, aby vám pomohli vyladit vše k vaší plné spokojenosti.

5.Servis

S námi můžete mít levnější servisní služby a bezproblémový provoz i po záruční době. Vyberte si z naší nabídky servisních smluv a zajistěte si tak okamžité řešení závady na zařízení bez omezení provozu, možnost zapůjčení náhradního zařízení, telefonní asistenci HOTLINE 7 dní v týdnu, pravidelnou údržbu a seřízení technologie za zvýhodněné ceny a akční nabídku servisních služeb.

systems_kina_cinema_czech_2023_3
systems_aktuality_james_bond_1

Sledujte naše sociální sítě zaměřené na kina.