Aby se přednášejícím pohodlně učilo

Začíná to vybavením katedry přípojnými místy pro komfortnější práci přednášejících s analogovými i digitálními signály. Stačí přijít, připojit si svůj notebook, aniž by hledali ty správné kabely někde pod stolem, a mohou začít přednášet.

Určitě ocení, když mají k dispozici interaktivní prezentační displej SMART Podium nebo all-in-one dotykový počítač. Slouží totiž nejen jako náhled promítaného obsahu, ale především jim umožňuje pohodlně dotykem ovládat prezentaci, vpisovat přímo do ní poznámky či označovat důležité body. A vše, co přednášející tvoří na dotykovém panelu, se souběžně zobrazuje na instalovaných velkých plátnech. V menších učebnách se pak osvědčilo použití místo klasické projekce rovnou velkého interaktivního displeje.

Vhodné je doplnit katedru o dokumentovou kameru pro snímání tištěných dokumentů, fólií nebo menších předmětů. A v dnešní době se stává standardem učeben i kamera pro záznam či přenos přednášky.

smart-jsou-i-displeje
systems_aktuality_na_velikosti_zalezi

Základní školy | Univerzity

SMART jsou i displeje

Sledujte naše sociální sítě zaměřené na univerzity.