Jak to funguje

1.Naše poslání

teamwork_graf_rozeta 3 GPA

Věříme, že práce není definována čtyřmi uzavřenými stěnami, ale flexibilitou pracovních prostor, výjimečnou lidskou kreativitou, týmovou spoluprací odkudkoli a komunikačními technologiemi, které lidé rádi využívají k práci.

Taková práce umožňuje firmám, týmům i jednotlivcům dosahovat mnohem lepších výsledků, naplňovat náročné cíle a efektivně propojovat různorodé, distribuované cross týmy s jejich obchodními partnery, zákazníky a dodavateli.

Společnosti dnes využijí všechny formy práce: v kanceláři, hybridně a vzdáleně. Nejúspěšnější si však uvědomují následující pravdu: práce je prostě jen práce.

Není to práce v kanceláři – je to jen práce.
Není to hybridní práce – je to jen práce.
Není to práce na dálku – je to jen práce.

KDE lidé pracují je méně důležité, než PROČ lidé práci dělají, JAK jí vykonávají a CO k práci rádi využívají za nástroje a technologie.

„Nezáleží na tom, odkud práci děláme, záleží na tom PROČ, JAK a CO děláme.“

2.Náš přístup

Kruh_1

Věnujeme se nejmodernějším pracovním trendům, které následně představujeme formou zážitkových inspirací. Během praktických ukázek poodhalíme nové možnosti, způsoby a scénáře, které pozitivně ovlivňují produktivitu práce.

Následně analyzujeme a vyhodnocujeme jednotlivé představy, potřeby a přání organizace, týmů i jednotlivců. Cílem je navrhnout taková řešení, která budou vyhovovat všem zaměstnancům. Hledáme neotřelá řešení, která vyvolávají v lidech pozitivní pracovní zkušenosti a zážitky.

Designujeme pracovní prostory, jenž smysluplně využívají výhod moderních komunikačních technologií a umožňují lidem jednoduše a flexibilně dodržovat dohody osobní, hybridní a vzdálené komunikace odkudkoli a kdykoli.

Tímto přístupem realizujeme nejen mezinárodní, ale i lokální projekty, které jsou v mnoha ohledech výjimečné a individuální.

V neposlední řadě nabízíme po prodejní osvojení nových digitálních dovedností, jenž úzce souvisí s touhou pracovat a spolupracovat jinak.

3.Naše nabídka řešení

OPENSPACE

Představte si nejen kancelářské prostory, jak jsou chytré, bezpečné a flexibilní: ateliéry, laboratoře, studovny, odpočinková a relaxační místa, neformální zóny pro osobní potkávání… do kterých se lidé rádi a opakovaně vracejí. Protože právě v takových prostorech vyzařuje pozitivní nálada, opravdová lidskost, rodí se zde společné originální myšlenky, nápady a inovace. To je to, co budou organizace potřebovat víc než kdy předtím.

Tyto prostory se stávají domovskou základnou pro lidi, týmy, oddělení a celé divize. Zahrnují požadovanou rozmanitost a propojitelnost jednotlivých prostor, které podporují různé typy a scénáře práce: activity based workplace.

4.Různorodé pracovní prostory

prace_vykon_cz

Společnosti, které přijmou nové způsoby a scénáře práce založené na osobní, hybridní a vzdálené komunikaci a spolupráci, předčí společnosti, které je neuplatňují nebo se soustředí jen na některou z nich. Rozdělme si práci do samostatných otázek.

Víte, PROČ pracujete? Vaše poslání, hodnoty a vize. Když znáte odpověď můžete se soustředit na další otázku. JAKÉ nástroje a technologie využíváte pro práci? Může se jednat o komunikační nástroje a platformy jako je Office 365, Microsoft Teams, Cisco WebEx, Zoom, Google atp.  Následuje další otázka. CO v práci děláte? Vaše úkoly, cíle a výsledky.

Máte jasno v tom PROČ pracujete, JAKÉ nástroje k práci používáte a CO v práci řešíte? Potom se můžete soustředit na otázky KDY a KDE práci vykonáváte a KDO je Vaším partnerem pro diskusi. Většina z nás se domnívá, že tyto otázky souvisejí s fyzickým pracovním místem neboli kancelářemi. To se však příchodem pandemie covid19 změnilo. Určující pro nejlepší pracovní výkon či produktivitu není zdaleka jen fyzický pracovní prostor, ale výsledek práce, který dnes můžeme vykonávat odkudkoli a kdykoli s lidmi, kteří jsou fyzicky či vzdáleně přítomni.

Naše inspirace

PURE STORAGE