inspirace

Inspirace

Sledujeme a inspirujeme vás nejnovějšími trendy, které přinášíme prostřednictvím inspirativních setkání a workshopů, jež vás provedou světem moderních technologií.

analyza

Analýza potřeb

Zjišťujeme konkrétní potřeby a přání zákazníka i s ohledem na budoucí rozvoj. Hledáme nejvhodnější cesty s maximálním využitím našich dlouholetých zkušeností.

navrh_reseni

Návrh řešení

Navrhneme na míru to nejlepší audiovizuální řešení od A do Z. Vypracujeme studii, projektovou dokumentaci i hodnotovou nabídku.

realizace

Realizace

Dbáme na precizní provedení instalace do nejmenších detailů. Spolehlivě zrealizujeme navržené řešení díky profesionálnímu týmu odborníků, kteří neustále zvyšují své kompetence v daném oboru.

implementace

Implementace a osvojení

Záleží nám na tom, aby vám dodané řešení nejen sloužilo, ale zároveň přinášelo maximální užitek i radost. Naučíme vás ho používat tak, aby sloužilo k vaší plné spokojenosti.

ico6

Provozní servis

Prodejem a instalací zařízení naše spolupráce nekončí. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis, ale máme pro vás připravenou řadu nadstandardních servisních služeb, aby vás technika nikdy nenechala na holičkách.

systems_aktuality_skoly_sablony_foto
systems_aktuality_krnap_slavnostni_otevreni_7
Základní školy | Kultura | Střední školy

Šablony jsou v plném proudu

Sledujte naše sociální sítě.